Послуги


Компанія «Віжен» пропонує Вашій увазі широкий спектр послуг з проведення ремонтних робіт, декорування та дизайну приміщення, створення саун та басейнів. Придбані у магазині Віжен люстри, бра, світильники будівельний відділ надійно з гарантією змонтує.
  • Будівництво та ремонт приміщень

    ТОВ «ВІЖЕН-буд» займається будівництвом та ремонтом житлових та нежитлових приміщень. Ми гарантуємо високий рівень професіоналізму в нашій роботі та виконуємо елітний ремонт і ВІП-ремонт за найвищими європейськими стандартами. Використовуючи матеріали лише кращих виробників світу, фірма виконує весь спектр робіт: від заливання фундаментів, зведення будинків та огорож до декоративного оздоблення приміщень та фасадів.


  • Декорування приміщень

    «Декор центр ВІЖЕН» пропонує послуги з декорування приміщень. Нанесення декоративних матеріалів – досить складна справа, тому варто довірити її лише нашим професіоналам, які зі знанням справи та з гарантією нанесуть найрізноманітніші види елітних штукатурок та фарб.


  • Дизайн приміщень

    Студія «Еліт дизайн», яка є підрозділом компанії «ВІЖЕН» – це об’єднання кращих дизайнерів та художників Івано-Франківщини. Завдяки високій кваліфікації та багатій фантазії наших спеціалістів, оригінальний і неповторний дизайн приміщення Вам гарантовано. Ми розробимо дизайн-проект інтер’єру, підберемо освітлення, тканини і декоративні елементи індивідуально для Вашої квартири.


Також компанія «Віжен» готова надати усі необхідні послуги зі створення саун та басейнів у Вашому домі. Ми забезпечимо якісні та довговічні матеріали і зробимо ці об’єкти предметом Вашої особливої гордості.